sobota, 17 grudnia 2016

Warszawa, Czystka kodowców pod parlamentem


Więcej filmików z naszego majdanu :))
https://www.youtube.com/watch?v=yd_W6s0AjqQ

https://www.youtube.com/watch?v=D71Hn7La4aU

1 komentarz:

 1. CIA i Soros bierze udzial w tych godzinach w hybrydowym zamachu stanu w Polsce. ludzie badzcie czujni satansci poczuli wiatr w zaglu . Trzea zakladac grupy obrony niepodleglosci !!!ja w zwiazku z sytuaccja kraju nie wraca m do Polski .istnieje ryzyko ze jesli uda sie ten przewrot Nowoczesnej PO oraz KODOwi beda zabijac dzalaczy antyglobalistycznych i antysatanistycznych poprzez seryjsnych samobojcow

  19.31 Kurski zawiadomi ABW

  Telewizja Polska poinformowała, że od soboty posiadacze dekoderów naziemnej telewizji cyfrowej w 13 województwach nie mają dostępu do kanałów TVP.

  – Poinformowaliśmy Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, będę chciał poinformować Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Sprawa wydaje się dziwna i niezrozumiała – wyjaśnił w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

  W sobotę TVP1 wyemitowała orędzie premier Beaty Szydło. Emisje wystąpienia zaplanowano na godz. 20.10, ale widzowie obejrzeli je dopiero o 20.35.

  – Dziwnym trafem awaria nastąpiła przed orędziem premier Beaty Szydło – powiedział w niedzielę podczas manifestacji Klubów „Gazety Polskiej” wiceszef PiS Joachim Brudziński.

  „Czy amerykańska firma EMITEL nadająca sygnał TVP, która ZABLOKOWAŁA/?/ od soboty odbiór TVP w południowej Polsce, m.in. w województwach dolnośląskim, lubelskim, opolskim i śląskim, BIERZE UDZIAŁ w hybrydowym ZAMACHU STANU w Polsce? Czy EMITEL na zewnętrzne polecenie testuje nasze możliwości i reakcje?

  CORAZ WIĘKSZY obszar Polski, teraz już także Polska północna, jest POZBAWIANY dostępu do informacji RZĄDOWEJ, informacji od legalnych władz !!! Polacy są poddawani tam już tylko KŁAMLIWYM przekazom mediów” – skomentowała na Facebooku posłanka Krystyna Pawłowicz

  OdpowiedzUsuń