środa, 18 stycznia 2017

Y chromosom degradacja

Natknęłam się na artykuł Iriny Jermakowej, dr nauk biologicznych, pracownika RAN (Rosyjska Akademia Nauk) znanej na świecie ze swoich publikacji na temat szkodliwości GMO. Jednak artykuł dotyczy innego tematu. 
Chodzi o chromosom Y odpowiedzialny za męską płeć u dziecka, jeszcze kilkadziesiąt lat temu ten chromosom zawierał 1500 genów dziś ten chromosom zawiera 72 geny zniknęło ponad 1400 genów. 


Co to oznacza? Po prostu, że płeć męska zanika. Zdaniem Jermakowej początkowo będziemy mieli do czynienia z falą urodzeń chłopców o zniewieściałych cechach - homoseksualistów, transwestytów, później chłopcy w ogóle przestaną się rodzić. Te badania dotyczą próby Europejczyków. 

Kiedy chłopcy przestaną się rodzić? Siergiej Łazariew, człowiek który "widzi przyszłość", komentując badania Jermakowej uważa, że ten proces włączy po 2016 roku. Klonowanie nic nie pomoże ponieważ klony nie mają energii, tj. męski klon będzie bezpłodny. Jego zdaniem jedyna nadzieja to muzułmanie, którzy nie mają uszkodzonego Y chromosomu.

źródła: 
Łazariew o badaniach Jermakowej i procesie wymierania od 2016 roku. 
Jermakowa wiki 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz